18-дюймові розміри найкращого склоочисника для мого автомобіля WB 309 Exclusive Blade

18-дюймові розміри найкращого склоочисника для мого автомобіля WB 309 Exclusive Blade

FOB Reference Price: Отримайте найнижчу ціну US $ 0.2 - 2 / Piece | 3000 штук / шт. (Мін. Замовлення) Можливість постачання: 10000 шт / шт на добу Порт: xiamen Упаковка та доставка wb 309 ексклюзивна склоочисника 1. Підходить для 95% машин 2. Легка установка 3. Безпека і довговічність MOQ: : ...

Послати повідомленняЧат зараз
Відомості про продукт

专用 309.jpg

FOB Reference Price: Отримайте найнижчу ціну US $ 0.2 - 2 / Piece | 3000 штук / шт. (Мін. Замовлення)

• Потужність постачання: 10000 шт / шт на добу

Порт: сямень

Деталі упаковки

1) Блістерна картка або кольорова коробка або ваша необхідна упаковка.
2) Звичайна упаковка: 1шт / блистер, 50шт / коробка.
3) OEM або ODM
4) Контейнер 1 * 20ft 22000 пікселів, 440 картон, 6000 кг
5.OEM або ODM

Час доставки

Протягом 15 днів після отримання авансового платежу

Ексклюзивна WB-309 склоочисника для HONDA CIVIC

1. Звужений звук та звучання
2. Підвищена корозійна стійкість

Ексклюзивна WB-309 склоочисника для автомобілів HONDA CIVIC

Advatage:

1. Звужений звук та звучання
2. Підвищена корозійна стійкість
3. Тривалість життя більше танде універсальна.

Назва продукту М'який склоочисник
Номер позиції WB-309
Тип Ексклюзивний тип
Колір Чорний
Розмір 12-28 дюймів (300 мм-700 мм)
Автомобільна модель HONDA CIVIC та універсальний чохол для очищувача гака 8,7 * 7 мм
Пакет біла / кольорова коробка, одне / подвійне блістер, коробка
Матеріал Природний гума, пружинна сталь
Ціна Хороша ціна заснована на tde MOQ
Особливості

Ексклюзивний плоский склоочисник
1.Незахисна і поліпшена корозійна стійкість.
2. Час життя в 1,5 рази довше, ніж звичайні
Сертифікат ISO9001: 2008
Час проведення 15-20 днів після отримання депозиту
Порт вантажів XIAMEN China
Терміни оплати T / T
MOQ 3000PCS
Зразок політики Зразок безкоштовний для серйозного покупця, але вартість вантажу виплачується вами

склоочисники у продажу, склоочисники склоочисника, лопаті склоочисників, найкращі склоочисники, склоочисники заднього скла, склоочисники

Китай Honda Wiper виробники, ласкаво просимо до оптових дешевих 18 дюймів розмір найкращих вікон склоочисника для мого автомобіля wb 309 exclusiveilve щітки склоочисника з нашої фабрики.

Hot Tags: 18 дюймовий розмір найкращих склоочисників для мого автомобіля wb 309 exclusiveilve склоочисника, Китай, виробники, фабрика, оптова торгівля, дешеві
Супутні товари
Розслідування